Hem Paylaş Hem Öğren
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüzeL NickLer

2 posters

GüzeL NickLer Empty GüzeL NickLer

Mesaj  AnLCnn Çarş. Ara. 26, 2007 11:21 pm

Bazı msn nickleri .. Msn sözleri .. Msn nickleri arşivimizden, buyrun..

> Nasil yalan söylerim, Gözler inkar etmezki, Hayir desem bile, Sözlerim kar etmezki..

> Ben bu askla kavrulsamda, Bu yanginda kül olsamda, Aska doydum nasil olsa, Sen mutlu ol yeter bana..

> Sen kapimi calmasanda, Düslerimle kalmasanda, Bir gülüsün yeter bana, Yeterki sen mutsuz olma..

> Seni seviyorum, seviyorum, seni seviyorum, Sen sevmesen bile, Seviyorum, seni seviyorum, İstemesen bile!

> Geceyi bağladım gündüze, Gün doğsada de, Yıldızlar solsada, Gözümü yummadan ben yineé

> Dünyaya kızar dururum, Kendime sorar dururum, Hep seni severmiyim böyle..

> Boşver beni aldırma ben söylerim takılma, Aşk denilen meydanda görüşürüz nasılsa!

> Sanma ki pek de masum, Öyle büyük konuşma, Aşk dediğin o yosma, Takar boynuna tasma!

> Git dedim sana gitmedin, Bitti dedim anlamadın, Yapıştın bana çıkmıyorsun, Senle bu dünya bir kabus!

> Tanrı seni bana, Ceza diye gönderdi, Sen benim cezamsın, Sen benim cezamsın !

> Sende hiç gurur yok, Sende hiç kişilik yok, Laftan hiç anlamıyorsun, Yapıştın bana çıkmıyorsun !

> Bir dost sesi ister canım gözlerim yolda, Gitar çaldm uyuyakaldım yüreğim korda, İster dön geri ister küs bana, İster sev beni aşığım sana!

> Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar..

> Bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say..

> Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum..

> Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

> Sen benim adımı bile anamazsın.bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olamazsın.

> Gözlerin sanki bir hançer, Bana aşkın saplar gibi, Görmüyorsun şu halimi, Yüzün bana el gibi..

> Öyle masum sevmiştim ki, Aşkın bana lutüf gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

> Bir kuş olsam uçsam ah konsam kalbine, Hep içinde kalsam canın gibi, Anlatsam halimi, söylesem derdimi, Gözlerinde bulsam saadetimi..

> Yüreğim sanki bir ırmak, Sana doğru akar gibi, Anlasaydın şu halimi, Her derdime derman gibi..

> Öyle büyük bir sevda ki, Anlatılmaz şiir gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

- SaYGıLaR..AnLCn -
AnLCnn
AnLCnn
Moderatör
Moderatör

GüzeL NickLer Empty Geri: GüzeL NickLer

Mesaj  ©Copyright Çarş. Ara. 26, 2007 11:32 pm

Güzel olmuş iyi paylaşım
©Copyright
©Copyright
Admin
Admin